Välkommen till

Kontakta oss


K4 Elektriska AB

Enebybergsvägen 14

182 36 Danderyd

Växel: 08-631 99 00

Jour: 076-878 64 46 (Endast för de som tecknat jouravtal)

Fax: 08-631 99 13

E-post: mailto@k4el.se

Våra öppettider: Måndag - Fredag 07.00 - 17.00

                         Vägbeskrivning hittar du HÄR.

                    

ÖPPETTIDER 

V.52 och V.1, 24 Dec - 6 Jan

Mån - Fre 7.00 - 16.00 Lunchstängt 12.00 - 13.00


Administrationsavdelningen



Karl johan Kihlström

VD

E-post:

karljohan.kihlstrom@k4el.se

Tel: 08-410 99 642


Johanna Kihlström-Cau

Ekonomichef

E-post:

johanna.cau@k4el.se

Tel: 08-410 99 641


Bo Kihlström

Senior Advisor

Kalkylchef

E-post:

bo.kihlstrom@k4el.se

Tel: 08-410 99 649


Stina Rolandsdotter

Administration / Fakturering

E-post:

stina.rolandsdotter@k4el.se

Tel: 08-410 99 631


Silvia Bergner

Administration

E-post:

silvia.bergner@k4el.se

Tel: 08-410 99 632





Projektledare och våra tekniker



Lars Nilsson

Projektledare: EL

E-post:

lars.nilsson@k4el.se

Tel: 08-410 99 644


Mikael Ingvarsson

Projektledare: EL

E-post:

mikael.ingvarsson@k4el.se

Tel: 08-410 99 645


Göran Ahlbin

Projektledare: EL

E-post: 

goran.ahlbin@k4el.se

Tel: 08-410 99 650


Patrick Ishanin

Projektledare:

CAD/Larm / Tele / Brand / Data

E-post:

patrick.ishanin@k4el.se

Tel: 08-410 99 643


Lars-Ove Jansson

Projektledare: EL

E-post:

lars-ove.jansson@k4el.se

Tel: 08-410 99 652


Ricardo Castillo

Projektledare: EL

E-post:

ricardo.castillo@k4el.se

Tel: 08-410 99 651


Åke Hammargren

Projektledare: EL

E-post:

ake.hammargren@k4el.se

Tel: 08-410 99 630



Niklas Andersson

Projektledare: EL

E-post:

niklas.andersson@k4el.se

Tel: 08-410 99 646



Andreas Monfors

Projektledare: EL

E-post:

andreas.monfors@k4el.se

Tel: 08-410 99 635


Daniel Lundman

Tekniker:

Larm / Tele / Data

E-post:

daniel.lundman@k4el.se

Tel: 08-410 99 634



Christer Isaksson

Projektledare: Kalkyl

E-post:

christer.isaksson@k4el.se

Tel: 073-433 55 49


Royne Dahlqvist

Miljö- kvalité / Cad / Web

E-post:

royne.dahlqvist@k4el.se

Tel:076-879 10 23



Robert Cau

Cad samt Projektledare:

Larm / Brand / Tele / Data

E-post:

robert.cau@k4el.se

Tel: 08-410 99 654


Andreas Nilsson

Tekniker:

KNX / Larm / Brand

E-post:

andreas.nilsson@k4el.se

Tel: 08-410 99 653


Robin Ekervärn

Kalkyl


E-post:

robin.ekervarn@k4el.se

Tel: 070-985 38 57




SBSC