KONTAKTA OSS

KONTAKT INFORMATION

ADRESS

K4 Elektriska AB
Enebybergsvägen 14
182 36 Danderyd
mailto@k4el.se

ÖPPET TIDER

Måndag-Fredag
Kl. 07.00-17.00

VÄXEL TELEFON

08-631 99 00

JOUR

ENDAST FÖR
AVTALSKUNDER
16.00-07.00

08-558 078 29

SKICKA MEDDELANDE

Om det inte är akut så kan du skicka ett meddelande till oss.
Vi återkommer till dig så fort vi kan.

    Administration

    Karl-Johan Kihlström

    VD

    Tel: 08-410 99 642
    karljohan.kihlstrom@k4el.se

    Johanna Kihlström-Cau

    Ekonomichef
    Tel: 08-410 99 641
    johanna.cau@k4el.se

    Bo Kihlström

    Senior Advisor / Kalkylchef

    Tel: 08-410 99 649
    bo.kihlstrom@k4el.se

    Stina Rolandsdotter

    Administration / Fakturering

    Tel: 08-410 99 631
    stina.rolandsdotter@k4el.se

    Silvia Bergner

    Administration

    Tel: 08-410 99 632
    silvia.bergner@k4el.se

    Louise Nordstrand

    Administration

    Tel: 070-272 83 90
    louise.nordstrand@k4el.se

    Projektledare EL

    Robert Cau

    Inköpschef

    Tel: 08-410 99 654
    robert.cau@k4el.se

    Lars Nilsson

    Projektledare: EL

    Tel: 08-410 99 644
    lars.nilsson@k4el.se

    Göran Ahlbin

    Projektledare: EL

    Tel: 08-410 99 650
    goran.ahlbin@k4el.se

    Ricardo Castillo

    Projektledare: EL

    Tel: 08-410 99 651
    ricardo.castillo@k4el.se

    Mikael Ingvarsson

    Projektledare: EL

    Tel: 08-410 99 645
    mikael.ingvarsson@k4el.se

    Åke Hammargren

    Projektledare: EL

    Tel: 08-410 99 630
    ake.hammargren@k4el.se

    Niklas Andersson

    Projektledare: EL

    Tel: 08-410 99 646
    niklas.andersson@k4el.se

    Andreas Monfors

    Projektledare: EL

    Tel: 08-410 99 635
    andreas.monfors@k4el.se

    Lars-Ove Jansson

    Servicechef EL

    Tel: 08-410 99 652
    lars-ove.jansson@k4el.se

    Jerry Dahlqvist

    Projektledare: EL

    Tel: 08-631 99 00
    jerry.dahlqvist@k4el.se

    Adam Öman

    Projektledare: EL

    Tel: 08-631 99 00
    adam.oman@k4el.se

    Marco Moberg

    Projektledare: EL
    Tel: 08-631 99 00
    marco.moberg@k4el.se

    Peter Appeltofft

    Eftermarknad: EL

    Tel: 08-410 99 659
    peter.appeltofft@k4el.se

    Anders Danielsson

    Miljö-Kvalité

    Tel: 08-
    anders.danielsson@k4el.se

    Kalkylavdelningen

    Robin Ekervärn

    Kalkyl
    Tel: 08-410 99 639
    robin.ekervarn@k4el.se

    Stefan Hellström

    Kalkyl

    Tel: 08-410 99 633
    stefan.hellstrom@k4el.se

    Fredrik Hårderup

    Kalkyl

    Tel: 08-
    fredrik.harderup@k4el.se

    Teleavdelningen

    Patrick Ishanin

    Avd. ansvarig Tele

    Tel: 08-410 99 643
    patrick.ishanin@k4el.se

    Andreas Nilsson

    Ansvarig KNX, Tekniker

    Tel: 08-410 99 653
    andreas.nilsson@k4el.se

    Daniel Lundman

    Tekniker

    Tel: 08-410 99 634
    daniel.lundman@k4el.se

    Ove Noring

    Teleregistering

    Tel: 08-631 99 00
    ove.noring@k4el.se